KONTAKTUJTE NÁS NEBO NAVŠTIVTE

Realitní kancelář Jarmila Ottová

Mariánské nám. 126

686 01 Uherské Hradiště

rk.ottova@seznam.cz

 

paní Jarmila Ottová – majitelka

Tel. 602729824

jarmilaottova@seznam.cz

Prodej rodinného domu, Lopeník

1/15

Nabízíme Vám k prodeji velmi krásný dům v obci Lopeník. Dům byl postaven v roce 2008, jedná se o dřevostavbu (realizovala firma VS DOMY a.s., Vsetín). Použité panely jsou tvořeny dřevěným rámem vyplněné izolací, opláštěné deskami OSB, doplněné z venkovní strany sádrokartonem 10 mm a termofasádou 55 mm. Z vnitřní strany je na OSB desce sádrokarton a tapeta. Okna jsou plastová s dvojsklem. V domě jsou dvě koupelny – sprchový box, umyvadlo, WC a jeden samostatný záchod.Dům i hospodářské stavení jsou vybaveny poplašným systémem – celkem 2 kouřová čidla, 3 pohybová čidla a v domě je hlídací kamera. Při aktivaci čidel jsou volána nastavená telefonní čísla. Stavba je nepodsklepená, půda je prázdná, přívody elektřiny, vody a odpady dávají možnost případné půdní vestavby. Kuchyně domu je napojena na veřejný vodovod obce Březová, voda pro WC a koupelny z vlastní studně. Platba za vodu činí cca 400 Kč za rok. Další pravidelné poplatky jsou platby za odvoz domovního odpadu obci Lopeník 400 Kč poplatek za čištění komína 500 Kč. Ohřev teplé vody je zajištěn elektrickým bojlerem 150 l. Dům napojen na vlastní čističku odpadních vod. Dešťová kanalizace je svedena do potoka, který teče podél jižní strany pozemku. Vytápění domu je řešeno krbem s rozvodem teplého vzduchu do všech místností, v obytných místnostech jsou dále namontována přímotopná tělesa.

V obou koupelnách je navíc podlahové topení. V současné době je dům využíván jednu polovinu týdne, měsíční poplatek za elektřinu je 2800 Kč, spotřeba dřeva na otop při tomto režimu jsou cca 3 m3 tvrdého dřeva v ceně cca 5000 Kč. V průběhu zimy je dům v nepřítomnosti majitele trvale temperován elektřinou na asi 16 - 17 stupňů Celsia.

Dům je vybaven vestavěnými skříněmi a dalším, většinou zakázkovým nábytkem, který v domě zůstane. Kuchyně je vybavena myčkou, chladničkou, mrazicím boxem a mikrovlnnou troubou. Kuchyňský sporák má indukční varnou desku a troubu. Všechno zůstává.

Pokoj pro hosty má malou kuchyňskou linku, ledničku a mikrovlnnou troubu.

Všechny pokoje mají přívod od televizní antény.

Pozemek s domy je z větší části oplocený, má plochu 1983 m2

V zahradě je vysazeno 7 ovocných stromů 2 – 7 let starých, dále se v zahradě nachází tři vzrostlé ořešáky, jedna stará jabloň a jeden vzrostlý stříbrný smrk. Z drobnějších rostlin jsou tady rybíz, rakytník, muchovník a sloupové jabloně.

Vedle pozemku s domem je obecní cesta, kterou obec v zimě udržuje.

Cena: 8.500.000,- Kč (dohoda o ceně možná)

Prodej komerčního objektu v obci Kudlovice

Nabízíme k prodeji komerční prostory v obci Kudlovice. V minulosti sloužily jako kulturní zařízení, klubovna, či hostinec. Nyní možnost využití ke komerčním účelům a vybudování bytů, domu pro seniory, hospody apod., případně při rekolaudaci možnost rodinného bydlení. Budova je po částečné rekonstrukci: nová střecha (krovy impregnované, přelaťováno, nové rýny), nové sociální zařízení, zvlášť muži, ženy, personál. V hlavním sále snížený strop s novými palubkami. Podlahy - parkety a dlažba, stropy dřevěné. IS: elektřina, veřejný vodovod, ohřev TV bojlerem, nová odpadní jímka (zkolaudováno). Zdivo z převážné části z pevných materiálů. Ve dvoře možnost parkování až 4 vozidel (zkolaudováno), příjezd z ulice. Vše řádně schváleno hygienou i stavebním úřadem.

Cena: 1990 000 Kč

Prodej hotelu Velíková

Nabízíme k prodeji bývalý hotel ve Zlíně Velíková. Je určen k celkové rekonstrukci. Plocha pozemků činí 1125 m2. 

Cena: 4.600.000,- Kč

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now