Prodej pozemku v průmyslové zóně Napajedel

Nově Vám nabízíme pozemek určený k zástavbě

v průmyslové zóně města Napajedla. Pozemek je rovinatý

s dobrým přístupem po přístupové cestě v majetku města. Inženýrské sítě: plyn na hranici pozemku, elektřina cca 100 metrů, kanalizace na hranici pozemku.

 

Celková výměra 1427 m2.

Cena včetně provize: 1.816.000,- Kč/1.273,- Kč za 1 m2

Prodej/výměna bytu 1+1, okres Uherské Hradiště

Aktuálně řešíme požadavek naší solventní klientky, která by ráda prodala/vyměnila svůj byt 1+1, ovšem pouze za podmínky koupě menšího rodinného domu min. 3+1 se zahrádkou na vesnici v okolí Buchlovic do 20 km, anebo koupě menšího pozemku k výstavbě RD. Ráda by někde poblíž lesa, přírody, pokud možno bez sousedů, příp. jen z jedné strany. Vaše nabídky prosím volejte kdykoliv na tel. 602729824, paní Ottová

Prodej stavebních pozemků v UH-Mařaticích

ven z domu

Nově exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemky v obci Uherské Hradiště, místní část Mařatice, které navazují na ulici Praporce. Jedná se o více pozemků, které je možné rozdělit např. po 500 m2, či na přání klienta. Zasíťování možno provést hromadně, záleží na domluvě. Ale je možnost toto zajistit. Výstavba rodinných domů byla námi ověřena na stavebním úřadu v Uherském Hradišti. Jedná se o jedny z posledních volných míst k výstavbě v této lokalitě. Právní servis spojený s převodem zajištěn. Pro bližší informace volejte kdykoliv paní Ottovou, tel. 602729824. 

CENA: 8.000,- Kč/m2